Partner Area

tomenu

Entry to client and partner area of World Systems Market Inc. website

 

Client entry

 

Partner Area


Login for clients in the client zone.
 
Login for partners in the partner zone.

 

 

 

 

Due to service improvement, the content of this web site was transferred to a new web portal. You can find it at : wsmrobot.com. The page i-wsm.com from 7.4.2014 is used only for logging to client and partner area.
Your team World Systems Market Inc.
---------------
V rámci zkvalitnění služeb byl obsah tohoto webu přesunut na nový webový portál, který najdete na adrese: wsmrobot.com. Stránka i-wsm.com slouží od 7.4.2014 pouze k přihlášení do klientské a partnerské zóny.
Váš tým World Systems Market Inc.
----------------
V rámci skvalitnenia služieb, bol obsah tohto webu presunutý na nový webový portál, ktorý nájdete na adrese: wsmrobot.com. Stránka i-wsm.com slúži od 7.4.2014 len na prihlásenie do klientskej a partnerskej zóny.
Váš tým World Systems Market Inc.
----------------
W ramach starań o poprawę jakości naszych usług, treść niniejszej strony internetowej przeniesiona została na nowy portal, który znaleźć można pod adresem wsmrobot.com. Strona i-wsm.com od 07.04.2014 służyć będzie tylko do zalogowanie się do strefy klienta oraz partnera.
Wasz zespół World Systems Market Inc.
---------------
Szolgáltatásaink növelése érdekében új honlap jött létre, amelyet a wsmrobot.com-on tekinthetnek meg. Az i-wsm.com honlap 2014.04.07-től csak a partner felületre való bejelentkezésre fog szolgálni.
A World Systems Market Inc. csapata

Do not hesitate to contact us via email support@wsmrobot.com.

 

Every Sunday from 20:00 to 22:00h the web pages and Partner area will be unavailable due to system maintenance. Please, log off from the system by 20:00h.
Každú nedeľu od 20:00 hod. do 22:00 hod. budú stránky webu a partnerská zóna nedostupné kvôli údržbe systému. Prosime do 20:00 hod. sa odhláste zo systému.

 

tomenu